Δευτέρα, 20 Οκτωβρίου 2014

Τα αποτελέσματα ποδοσφαίρου των ομάδων της Αργολίδας


Τα αποτελέσματα ποδοσφαίρου των ομάδων της Αργολίδας - όλες οι κατηγορίες






Γ΄Εθνική ερασιτεχνική
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή19/10/1416:001-1
28.ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - Α.Ο ΚΥΜΗΣΚυριακή19/10/1416:003-0 α.α.
29.ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή19/10/1416:000-1
30.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/10/1416:000-0
31.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή19/10/1416:000-0
32.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή19/10/1416:002-1
33.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗΚυριακή19/10/1416:000-0
FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΧΑΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΠαρασκευή17/10/1417:001-0
35.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΠαρασκευή17/10/1417:003-0
36.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΠαρασκευή17/10/1419:000-2
37.ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή19/10/1416:000-2
38.ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚυριακή19/10/1418:002-1
Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/10/1416:00Νενεκούμης Χ., Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/10/1416:00Καπετάνιος Π., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ. (Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)1-2
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/10/1416:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής: ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-2
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/10/1416:05Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Σταυρόπουλος Θ.1-3
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Ιωαννίδης Κ., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.0-4
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/10/1416:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))1-1
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή19/10/1416:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δρούζας Α.6-0
8.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Τσατσούλης Ι.6-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο18/10/1416:00Λέκκας Χ., Στατεράς Γ., Δαρσινός Γ.0-3
10.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/10/1414:30Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Ελεφάντης Χ.0-4
11.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1415:30Ψαθάς Δ., Ζώης Μ., Μπουγιώτης Ε.1-0
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Καπετάνιος Π., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΡΥΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
13.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/10/1416:00Κατσώνας Χ., Καραγεώργος Α., Μελέτης Α.1-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/10/1411:30Καραγεώργος Α., Τσατσούλης Ι., Νίκα Π.0-2
15.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Σταυρόπουλος Θ., Χαρλάς Σ.1-0
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή19/10/1416:00Θεοδώρου Α., Βαρελά Β., Καραμάνος Α.
17.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1418:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Χ., Καψούρου Ε.2-1
18.Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/10/1418:00Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Ελεφάντης Χ.1-4
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/10/1411:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Καραμάνος Α.3-0
20.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1411:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Μπουγιώτης Ε.2-2
21.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Πρασσάς Π., Καπετάνιος Α. Π., Παρασκευόπουλος Γ.
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/10/1416:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Λυκομήτρος Ε.1-3
23.ΚΛΕΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣΠ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/10/1411:00Δρούζας Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Στατεράς Γ.5-1
24.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/10/1416:00Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Νίκα Π.1-3
3ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη15/10/1416:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))5-0
8ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη15/10/1418:00Κατσώνας Χ., Πρασσάς Π., Λυκομήτρος Ε.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου