Δευτέρα, 27 Οκτωβρίου 2014

Τα αποτελεσματα των αγώνων ποδοσφαίρου των ομάδων της Αργολίδας

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των αγώνων ποδοσφαίρου των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών.

Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Τσατσούλης Ι.3-1
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Νενεκούμης Χ.1-1
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β. (Παρατηρητής: ΚΑΡΥΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)4-1
4.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή26/10/1415:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-2
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/10/1415:00Καπετάνιος Π., Σταυρόπουλος Θ., Καψούρου Ε.3-1
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/10/1415:00Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Τσατσούλη Β.3-0
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/10/1415:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
8.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή26/10/1415:00Τσιτουρίδης Π., Δρούζας Α., Λυκομήτρος Ε.1-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/10/1420:00Σκιαδάς Δ., Δρούζας Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-1
10.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/10/1411:00Ζώης Μ., Πρέσβελου Γ., Τσιλογιάννη Α.1-1
11.ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00Βλάχος Χ., Μπούκουρα Μ., Γκουριώτης Κ.0-3
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/10/1415:30Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Α. Π.1-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/10/1415:00Μανούχος Ε., Καπετάνιος Α. Π., Νίκα Π.2-0
14.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/10/1416:00Κουτσούκος Γ., Πρασσάς Π., Πρέσβελου Γ.3-0
15.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/10/1411:00Ψαθάς Δ., Βαρελά Β., Μπούκουρα Μ.1-4
16.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή26/10/1415:00Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ., Στατεράς Γ.4-1
17.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή26/10/1415:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλης Ι., Νίκα Π.2-0
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο25/10/1416:00Χαρλάς Σ., Καψούρου Ε., Λυκομήτρος Ε.1-1
19.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00Κόλλιας Γ., Σταυρόπουλος Θ., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/10/1411:00Κατσώνας Χ., Καραμάνος Α., Δαγρέ Μ.5-0
21.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΚΛΕΩΝΓΥΜΝΟΥΚυριακή26/10/1415:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Τσιλογιάννη Α.1-2
22.ΑΡΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/10/1415:00Δημάκης Γ., Μπουγιώτης Ε., Δαγρέ Μ.2-2
ΚΥΠΕΛΛΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο25/10/1415:301-6
24.ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΜΑΝΩΛΑΔΑΣΚυριακή26/10/1411:001-0
25.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή26/10/1414:301-0
26.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΑΚ ΛουτρακίουΚυριακή26/10/1414:304-1
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:002-0
28.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:001-0
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1413:001-3
30.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1413:001-0
FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΛΙΜΟΣΤετάρτη22/10/1400:001-1
32.ΧΑΝΙΑ - ΑΕΚΠαρασκευή24/10/1418:000-2
33.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο25/10/1416:000-2
34.ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣάββατο25/10/1416:00Αναβλήθηκε
35.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΣΣάββατο25/10/1417:000-0
36.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΚυριακή26/10/1415:004-2

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/11/1415:00
2.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00
3.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/11/1415:00
5.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο01/11/1414:00
7.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο01/11/1415:00
8.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/11/1418:00
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Γ.Ο.Ν. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο01/11/1415:00
11.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/11/1415:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΕ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟΤρίτη28/10/1415:00
13.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠέμπτη30/10/1415:00
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΝΕΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη29/10/1415:00
15.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη29/10/1415:00
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΠΑΙΔΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη29/10/1413:00
17.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη29/10/1413:00
FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔευτέρα27/10/1416:00

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου